Gece Fotoğraf Çekimi » Uğur Fotoğrafçılık | Dış Çekim | Düğün Hikayesi | Save The Date | Düğün Fotoğrafçısı
Gece Fotoğraf Çekimi

Gece Fotoğraf Çekimi

Gece fotoğraf çekimi  her zaman insanlığın en sevdiği şeylerden biri olmuştur zira çok güzel manzaralar yakalabilmektedir karanlık ve şehrin ışıkları birleştiği zaman . Amatör veya profesyonel fark etmezsiniz Gece Fotoğraf Çekimi için her birey kendi tekniklerini bir şekilde oluşturmuştur.  Her şey bu kadar güzel olmasına ramen en büyük sorun karşımıza ışık yetersizliği olarak gelmektedir. Zira gecenin karanlığında ışık kaynağı olarak sadece yıldızlardan buraya kadar gelen ışınlar kullanılır. Her ne kadar flaşlar ve ışıklar yardımcı olabilecek gibi görünse de bir yerden sonra manzarayı ya da arka planı bozabilmekte oldukları için dış çekimlerde en çok zorlanılan kısım gece çekimleri olmuştur.

Gece fotoğrafçılığının en büyük sorunu aslında aynı zamanda doğal ışıktır zira gece doğan ışığın yapısında bozunma çok fazla olmakla beraber fotoğraflarımızda polarize bir görüntü oluşumu söz konusu olabilir. Yapay ışık kaynaklarındaki renk sıcaklıkları sabit olmasına rağmen doğal ışık kaynaklarında dalgalı bir grafik söz konusudur.Bu noktada ISO Ayarları, Auto Focus Ayarları,Diyafram Ayarları ve Beyaz Ayarı çok önemlidir bunları doğru bir biçimde ayarladıktan sonra gece fotoğraf çekimi zevkli bir hal alacaktır. Eksik kalındığı noktada ise elbette profesyonel destek alınmalıdır.  Uğur Fotoğrafçılık Gece Çekimi konusunda yaklaşık 10 Yıldır sektörün içerisinde kendi alanında bir lider konumundadır.  Sizlerin özel gecelerinde yanında olmaktan gurur duyar.

Düğün,kına, doğum günü partisi, dans geceleri gibi özel günlerinizde profesyonel olarak çekimlerinizi geliştirmek için üst düzey  teknolojik ekipmanlara sahip bulunmaktayız.İnönü Caddesi, Dumlupınar Mahallesi Pendik/İstanbul Uğur Fotoğrafçılık adresimizden bize ulaşabilir ve gece fotoğraf çekimi konusunda şehir içi ya da dışı fark etmeksizin Türkiye’nin her noktasından profesyonel fotoğraf çekimi desteği alabilirsiniz. Kaliteli cihazlarla yapılan çekimlerin yanı sıra alanında uzman tasarımcılarımızın photoshop vs. düzenlemeleriyle birlikte fotoğraflarınız adeta gündüz çekilmiş kadar kaliteli görünecektir. Çektiğimiz tüm pozlar size sunulacak ve sizin beğeninize göre basım ve düzenleme yapılacaktır. Yıllardan beri müşteri memnuyeti temel ilkesi ile edinmiş olduğumuz saygınlığı ve aileyi sizi de aramıza katarak büyütmek isteriz.