Profesyonel Kişisel Fotoğraf » Uğur Fotoğrafçılık | Dış Çekim | Düğün Hikayesi | Save The Date | Düğün Fotoğrafçısı
Profesyonel Kişisel Fotoğraf

Profesyonel Kişisel Fotoğraf

Profesyonel bir stüdyo, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında İstanbul’un yetenekli moda ve portre fotoğrafçılarından oluşan ekibimiz! Harika bir profesyonel fotoğraf çekimi’ne ne dersiniz?

Dergilerde, internet sitelerinde, kataloglarda gördüğünüz ışıltılı portre ve moda fotoğraflarına özenir, kendinizi moda fotoğraf çekimlerindeki modellerin yerine koyup hayal etmez misiniz?

Sizi, bu hayalinizi Türkiye’nin önde gelen moda ve portre fotoğrafçıları ile gerçeğe dönüştürürken, kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz.

“Ben nasıl yapacağım, poz veremem, rahat olamam, beceremem” gibi soru ve düşünceleri aklınızdan silin!

Bugüne kadar yüzlerce fotomodel, oyuncu ve özel çekim yaptıran insanlarla çalışmış ekibimizin tecrübeleri ve yönlendirmeleri ile en fazla 15 dakikada çekime ısınacak, rahatlıkla poz verecek ve kendinizi fotoğrafın keyfine bırakacaksınız.

Deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki profesyonel fotoğraf çekimi kişinin kendini ve vücudunu tanıması, kendini dinlemesi için en iyi yollardan biridir.

Bir nevi kişisel gelişim aracı olarak profesyonel fotoğraf çekimini kullanabilirsiniz. Çekim boyunca içinizden çıkan farklı sizlere inanamayacaksınız.